×
Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

CADprofi 4 v 1

Architektura a stavebnictví

CAD řešení pro architekty a stavební inženýry, kteří potřebují efektivně vytvářet stavební projekční dokumentaci s podporou vícevrstvých stěn, knihovnou typizovaných parametrických výrobků (dveře, okna, otvory, ...), architektonických symbolů (místnosti, okna, dveře, ...), předdefinované styly stavebního kótování, návrh evakuačních plánů, systém popisu a číslování objektů, automatická tvorba legend, popisů a specifikací s možností exportu.

Rozvody a potrubí (TZB)

CAD řešení pro všechny inženýry, kteří potřebují efektivně vytvářet projekty profesí TZB s podporou všech typů instalací (topení, vzduchotechnika – klimatizace, požární ventilace, zdravotechnika – voda a kanalizace, chladící zařízení, plynové armatury, a všechny technologické zařízení v průmyslu a stavebnictví s příslušnými knihovnami norem objektů a symbolů TZB, izometrické pohledy, symboly pro tvorbu regulačních schémat, atd.

Elektro-projektování

CAD řešení pro elektroprojektanty a inženýry, kteří potřebují efektivně vytvářet dokumentaci a schémata řídicích systémů, rozvodů elektrických zařízení všech typů elektro-instalací (pohony, osvětlení, telekomunikace, zabezpečovací systémy, anténní rozvody, automatizace, logické zařízení) i s příslušnými knihovnami potřebných symbolů jako i komponentů vybraných výrobců, s možností doplňování vlastních, často používaných symbolů.

Strojírenství a výroba

CAD řešení pro konstruktéry a inženýry, kteří potřebují efektivně vytvářet strojírenskou konstrukční a výrobní dokumentaci s podporou kreslení podle mezinárodních norem, knihoven normalizovaných součástí (skrutky, matice, podložky, ložiska, pojistné a těsnící kroužky, čapy, ...), normalizovaných ocelových profilů, přírub, trubek, pneumatických a hydraulických systémů, automatickou tvorbou kusovníků.

CADprofi jsou ...

doplňkové nadstavbové moduly pro populární DWG-kompatibilní CAD-systémy jako je GstarCAD, AutoCAD nebo AutoCAD LT (pouze s ManuSoft LTX) pro profesionální použití při přípravě technické dokumentace pro stavební inženýrství, domovní techniku, průmyslové závody a mechaniku; k dispozici ve 22 jazycích, 4 moduly 3 možnosti rozšíření:

  • CADprofi (doplňkové CAD-nadstavby)
  • CP-Symbols (rozsáhlé DWG-kompatibilní knihovny)
  • CP-Výrobci (produktové knihovny známých výrobců)

Balíček CADprofi Suite obsahuje všechny čtyři moduly (Architectural, Mechanical, Electrical, HVAC) za cenu dvou. Každý CADprofi modul již obsahuje odpovídající knihovny CP-Symbols.

TOP