×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DOWNLOAD

INSTALACE MODULŮ CADPROFI
Stáhněte si a nainstalujte doplňkové profesní moduly CADprofi a knihovny CP-Symbols (volitelné)

PROBLÉMY S INSTALACÍ?

U problému s instalací se nejdříve ujistěte, jestli se velikost staženého instalačního souboru shoduje s deklarovanou velikostí. Někdy může v průběhu stahování dojít ke krátkému výpadku internetového spojení (obzvlášť, pokud máte u poskytovatele internetu dynamicky přidělovanou IP adresu). V tomto případě je potřebné instalační soubor stáhnout ještě jednou.

Nejnovější technologie ochrany mohou způsobit, že navzdory pozitivním kontrolám mohou být instalační balíčky stahované z internetu (*.EXE / *.ZIP) vyhodnoceny jako soubory s možným ohrožením a upozorňují, že pokud nevíte identifikovat poskytovatele, mohli byste takovým souborem infikovat váš počítač.

Při posuzování bezpečnosti souborů je jednou z metrik i to, jak často byl daný soubor stažen jinými uživateli (čím vyšší počet stažení, tím nižší pravděpodobnost, že se jedná o hrozbu), co na jedné straně chrání uživatele internetu, ale na straně druhé, poškozuje produkty menších softwarových firem (jako např. GstarCAD) v porovnání s velikým software-housem (AutoCAD).

I když garantujeme bezpečnost u všech souborů stažených z naší webové lokality, NEDOPORUČUJEME VÁM REZIDENTNĚ VYPNOUT kterýkoli z komponentů ochrany (Antivir, Smart Screen Filter, Řízení uživatelských účtů systému Windows a pod.), ale postupovat v instalaci GstarCADu a / anebo modulů CADprofi dále manuálním odblokováním.

Tyto garance neposkytujeme, pokud použijete tento postup při stahování souborů od jiných poskytovatelů (z jiných webových lokalit).

Filter-SmartScreen

Při upozornění systému jednoduše klikněte na "Další informace" a následně na tlačítko "Přesto spustit".


Pokud si nejste jisti, neváhejte nás KONTAKTOVAT.

INFO

Mějte, prosím na paměti, že CADprofi je doplňkovou aplikací (nadstavbou) pro CAD, ne samotným CAD produktem. Vyžaduje používání CAD-programu, například:

AutoCAD, AutoCAD LT, GstarCAD Standard, GstarCAD Professional, 4M CAD, BricsCAD Pro, BricsCAD Platinum, ZWCAD Pro, ARES Commander, progeCAD Pro, IntelliCAD atd.

Nemáte základní CAD-program?

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi GstarCADu a testujte ho spolu s CADprofi 30 dní.

TOP