×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Spatial Manager

Geoprostorová CAD nadstavba
pro AutoCAD / GstarCAD

Rozšiřte Váš CAD
o geoprostorové funkce

Spatial Manager™ pro AutoCAD / GstarCAD je výkonný nástavbový modul navržený pro uživatele AutoCADu / GstarCADu, kteří potřebují importovat, exportovat, transformovat a spravovat geoprostorová data jednoduchým, rychlým a nenákladným způsobem. Obsahuje mnoho geoprostorových funkcí, které v AutoCADu / GstarCADu dosud nebyly.

Spatial Manager

Je to snadné. Vyberte si jednu z variant – Basic, Standard alebo Professional. Následně si při objednávce trvalé licence můžete zvolit také formu budoucích aktualizací a přístupu k technické podpoře.

8.120 Kč - 14.000 Kč  / licence

ZVAŽTE UŽ NYNÍ

Ušetřete na aktualizacích a čerpaní technické podpory s doplňkovou abonentní službou k trvalé licenci

Spatial Manager
Subscription AutoRenewal 365
Na první rok zdarma.  |  0 Kč  2.520 Kč - 5.040 Kč

Variant Basic obsahuje následující funkce:

Prostorové údaje lze importovat do nových nebo stávajících výkresů jako objekty rozšířené o údaje entit.

Spatial Manager™ importuje prostorové údaje do nových nebo stávajících výkresů AutoCADu / GstarCADu, jako objekty AutoCADu / GstarCADu a rozšířené údaje entit (EED/XDATA), pomocí výkonného průvodce, který umožňuje uživateli vybrat všechny potřebné parametry importu, aby se odlišily prostorové informace v CAD výkresu.

Dávkový import, automatické vrstvení, vyplňování polygonů, bloky dle datových hodnot a mapovaných atributů, označování, nadmořská výška, tloušťka nebo prostorové filtry jsou jen částí funkcionality aplikace při importu z geoprostorových souborů, datových serverů, datových úložišť atd.

Geometrické transformace objektů lze vypočítat v procesu importu a exportu.

Spatial Manager™ vypočítá geometrické transformace objektů v procesu importu a exportu, které budou záviset na zvoleném souřadnicovém systému (CRS) pro zdrojové a cílové údaje.

Uživatel si může vybrat vhodné CRS z kompletního katalogu CRS nebo ze seznamu, který obsahuje nejnovější použité CRS.

Hodnoty údajů z tabulek připojených k objektům jako texty lze označit.

Spatial Manager™ umožňuje vytvářet textové štítky ve výkresu z vybraných objektů na výkresu nebo mapě. Výběr objektů může být různorodý: manuální, podle dotazu nebo podle tabulky.

V rámci parametrů označování lze vybrat možnosti jako pole tabulky, které se má označovat, styl označování (typ písma, výška textu, zarovnání a rotace textu, ...), jakož i cílovou hladinu a použití náhodných barev na nové hladiny.

Variant Standard obsahuje veškerou funkcionalitu Basic licence a je rozšířen o následující funkce:

Spravujte alfanumerické údaje připojené k objektům, navrhujte a upravujte strukturu, která se použije pro ukládání údajů.

Spatial Manager™ bude spravovat alfanumerické údaje, které mohou být připojeny k objektům v samotných procesech importu, ale uživatelé mohou také navrhnout a upravit strukturu, která se použije pro ukládání dat. Tabulky a pole mohou spravovat podle vlastních potřeb.

Kromě toho lze v paletě aplikace upravovat hodnoty údajů. Existují příkazy k výběru objektů podle dotazů nebo podle tabulky, kterou jsou přiloženy. Plusem je, že aplikace poskytuje také příkaz umožňující přiblížení na vybrané objekty.

Vyberte si z množství dynamických podkladových map od poskytovatelů jako jsou Google Maps, OpenStreetMap, Bing, MapBox, Ordnance Survey atd., nebo si nakonfigurujte své vlastní mapy ze serverů TMS, WMS nebo WMTS.

Spatial Manager™ umožňuje uživatelům AutoCADu/GstarCADu vybrat si z množství dynamických podkladových map od mnoha poskytovatelů jako jsou Google Maps, OpenStreetMap, Bing, MapBox, Ordnance Survey atd., nebo přizpůsobených map ze serverů TMS, WMS nebo WMTS. Tyto mapy zvýší kvalitu výkresů a umožní uživatelům lépe srovnávat a kontrolovat.

Mapové obrázky se automaticky aktualizují, když se změní pohled kresby (zoom, posun atd.) a rozlišení obrázků se automaticky přizpůsobí velikosti zobrazení. Uživatel může vytvářet statické geograficky orientované snímky map a exportovat/importovat přizpůsobené definice map pro sdílení s ostatními uživateli.

Exportujte všechny nebo část objektů ve viditelných vrstvách kresby a jejich data do souboru KML nebo KMZ.

Spatial Manager™ obsahuje specifický příkaz určený k exportu všech nebo části objektů ve viditelných vrstvách výkresu a jejich údajů do souboru KML nebo KMZ (Google Earth) pomocí jednoho kliku.

Aktuální organizace vrstev a vlastnosti vrstev a objektů se berou v úvahu při vytváření výsledného souboru GE a tento soubor lze otevřít přímo v aplikaci Google Earth (pokud je nainstalovaná).

Variant Professional obsahuje veškerou funkcionalitu Standard licence a je rozšířen o následující funkce:

Uložte úlohy na opakování importních procesů (včetně všech parametrů procesu) tolikrát, kolikrát chcete.

Úlohy vám umožňují opakovat jakýkoli proces importu tolikrát, kolikrát potřebujete, aniž byste museli znovu zadávat jeho parametry. Spravujte a spouštějte úlohy na hlavní aplikační paletě.

Exportujte objekty z výkresu do prostorových souborů nebo databází a uložte jejich rozšířené údaje entity (EED) jako alfanumerické datové tabulky.

Spatial Manager™ exportuje objekty z výkresu do prostorových souborů nebo databází a uloží jejich rozšířené údaje entity (EED) jako alfanumerické datové tabulky pomocí průvodce, který sdílí některé kroky s průvodcem importu. Stejným způsobem si uživatel může vybrat parametry exportu pro definování všech cílových údajů z velkého množství možností.

Existují možnosti exportu souřadnic, délky nebo plochy; hladiny, identifikátoru a zdvihu objektů; atributů a názvu referencí bloku a jejich vlastnosti; textů a jejich vlastnosti atd. Objekty se při exportu automaticky filtrují a automaticky se provedou všechny geometrické operace potřebné k přizpůsobení cílovému formátu údajů (například segmentování zakřivených objektů).

Paleta datové mřížky vám umožňuje prohlížet, upravovat atd. údaje objektů v libovolné tabulce ve výkresu. Můžete také vybrat objekty z datové mřížky, exportovat data z tabulek a další.

Datová mřížka, která je plně interaktivní a automaticky synchronizovaná s aktuálním výkresem, je hlavním aplikačním nástrojem pro jakoukoli úlohu související se správou objektových dat a propojených objektů.

Jako každou paletu AutoCADu / GstarCADu, i datovou mřížku lze uspořádat, změnit velikost, ukotvit, zrušit ukotvení, seskupit, sbalit, atd. Budete moci třídit datové řádky a sloupce, navrhovat datové sloupce, které vás zajímají, používat více funkcí pomocí pravého tlačítka a získáte přístup k hlavním příkazům aplikace souvisejícím s tabulkami údajů.

Vytvářejte terény a jiné související objekty (3D body, obrysy atd.) z 3D údajů nebo z výškové služby.

Průvodce terénem umožňuje uživatelům AutoCADu / GstarCADu vytvářet terény a další související objekty (3D body, obrysy atd.) z 3D údajů (body, sítě atd.) nebo z online výškové služby.

Přizpůsobte obrysy (2D nebo 3D, parametrické označování atd.), vyberte pokročilé možnosti v procesech vytváření 3D atd.

Proveďte operace prostorové analýzy nad objekty ve výkresu a z takové analýzy vygenerujte nové objekty.

Spatial Manager™ poskytuje komplexní sadu nástrojů pro provádění operací prostorové analýzy s vektorovými entitami ve výkresu a jejich připojenými údaji, výsledkem čehož jsou nové objekty generované řešením takových operací.

Operace prostorové analýzy lze provádět na kombinaci tabulek, vrstev nebo nakreslených objektů, které byly dříve vybrány interakcí s prvky na obrazovce nebo použitím pokročilých výběrových dotazů aplikace.

Prohlížeč dynamických obrázků Google Street View na jakémkoli geograficky orientovaném výkresu nebo mapě.

Použijte paletu „Street View“ k prohlížení a navigaci v obrázcích Street View výběrem bodu kreslení, pro který takové obrázky existují.

Po provedení příkazu „SPMSTREETVIEW“ se na obrazovce zobrazí mapa ulic a cest, pro které jsou k dispozici snímky Street View (modrá barva). Tato mapa se automaticky vygeneruje, když se změní pohled výkresu (posun, přiblížení atd.).

Geolokalizujte ve svém výkresu poštovní adresy, ulice, čtvrtě nebo jiné geografické objekty.

Spatial Manager™ obsahuje funkce pro geolokaci poštovních adres, ulic, čtvrtí nebo jiných geografických objektů ve výkresu.

Umožňuje vám přístup k oknu textového vyhledávání míst a automatické přiblížení nebo vložení geometrie zvoleného místa nebo obdélníkové obálky.

Proč objednat program s abonentní službou Subscription AutoRenewal 365

Pokud si objednáte program spolu s abonentní službou Subscription, získáte přístup k upgradům a updatům softwaru. Opravy, vylepšení a taktéž nové funkce budete mít dostupné ihned po uvedení. Navíc, pokud vyjde nová verze formátu AutoCADu DWG, s abonentní službou máte jistotu, že budete kompatibilní s kolegy a partnery.

Pokud si objednáte program spolu s abonentní službou Subscription, získáte bezplatnou Online technickou podporu pro lepší zvládnutí „nepohody“ v souvislosti s nechtěnými událostmi při používaní softwaru. Můžete si dohodnut bezplatnou telefonickou, chatovou či e-mailovou konzultaci, stejně tak asistenci prostřednictvím vzdálené plochy. Nemusíte nikam cestovat ani vy, ani pracovník naší technické podpory.

Pokud si objednáte program spolu s abonentní službou Subscription, získáte Online sériové číslo, které vám umožní licenci flexibilně přenášet (aktivovat a / anebo deaktivovat) z jednoho počítače na jiný. Program tedy budete moct používat kdekoliv, nejen v kanceláři, ale také doma či na cestách.

S abonentní službou Subscription získáte aktualizace programu, technickou podporu anebo většinu dalších služeb bez dodatečného zpoplatnění. Na rozdíl od vás, si uživatelé bez abonentní služby budou muset upgrady kupovat za ceny, které jsou násobně vyšší, než je jeden paušální roční poplatek za službu. Uživatelé bez abonentní služby si taktéž budou muset hradit technickou podporu již po 90 dnech od zakoupení licence, resp. po 30 dnech od zakoupení komerčního upgradu. Navíc, pokud si objednáte program spolu se službou, získáte ji na první rok úplně zdarma (100% sleva).

Pokud si objednáte program spolu s abonentní službou Subscription, získáte přístup k instalačním souborům a aktivaci i starších, předcházejících verzí softwaru (až po ver. 2012).

Protože abonentní služba Subscription AutoRenewal 365 je na první rok zdarma a v dalších rocích je výška poplatku za zlomek cen v porovnání s cenami komerčních upgradů, křivka kumulativních nákladů se v porovnání s komerčními upgrady křižuje až v pátém roce. Pokud jste si jisti, že nebudete potřebovat aktualizace programu a dodatečné služby dřív, stačí pokud si objednáte licenci bez abonentní služby a následně si objednáte upgrade jednou za 5 - 6 let, příp. v delším intervale. Pokud si však myslíte, že budete potřebovat aktualizace či dodatečné služby dřív, je z hlediska nákladů výhodnější objednat si licenci spolu s abonentní službou Subscription.

Pokud si objednáte program spolu s abonentní službou Subscription a po čase změníte názor, můžete službu vypovědět v kterémkoliv roce, vždy nejpozději 30 dní před dalším fakturačním obdobím. Pokud službu ukončíte, budete mít právo používat program bez časového omezení ve verzi, kterou jste získali / získáte v rámci služby jako poslední.

Pokud po čase opět změníte názor, znovu máte na výběr, jestli si upgrade na aktuální verzi programu objednáte s abonentní službou Subscription (na první rok zdarma) anebo bez ní.

Pokud si stále nejste jisti, objednejte si program spolu se službou Subscription. Získáte tak nejen dalších 11 měsíců na „rozmyšlení“, ale rovněž i 12 měsíců služby zdarma.

Službu Subscription AutoRenewal 365 není možné objednat samostatně. Jedná se o volitelnou doplňkovou abonentní službu k trvalé licenci (paušální předplatné budoucích aktualizací a technické podpory), která se obnovuje každoročně automaticky, vždy k výročnímu dni, až do ukončení / vypovězení služby. V případě ukončení služby má uživatel právo používat licenci bez časového omezení ve verzi, kterou získal v rámci služby jako poslední. Službu je možné objednat pouze s novou licencí, resp. s upgradem na nejnovější verzi.

Víc o abonentní službě Subscription AutoRenewal 365 (VOP).

TOP