×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Školy a studenti

Bezplatné školní a studentské CAD licence
Bezplatné školení GstarCAD / AutoCAD pro učitele

Máte ve Vašich učebních plánech výuku programu AutoCAD / GstarCAD?

Požádejte o bezplatnou licenci pro Vaši školu ještě dnes!
O bezplatnou licenci programu GstarCAD (tzv. "studentská verze") mohou žádat i jednotliví studenti pro instalaci a aktivaci na svých domácích počítačích nebo noteboocích.

Proč GstarCAD?

V rámci šetření nákladů na tvorbu technické dokumentace procházejí společnosti působící v oblasti stavebnictví či výrobního průmyslu stále častěji z programu AutoCAD na cenově dostupnou alternativu. Tento trend souvisí s ukončením prodeje trvalých licencí AutoCADu v roce 2016. Od této doby je AutoCAD poskytován už jen formou pronájmu, což firmám neúměrně zvyšuje jejich náklady.

Na druhé straně je program GstarCAD, jehož jsme výhradním distributorem, plnohodnotnou alternativou AutoCADu, a to jak z pohledu funkcionality, tak i z pohledu kompatibility (program pracuje přímo s výkresy ve formátu AutoCADu DWG). GstarCAD je dnes racionální volbou pro inženýry a projektanty v praxi, díky své cenové nenáročnosti a dostupnosti trvalých licencí. V této souvislosti poskytujeme středním a vysokým školám s technickým zaměřením program GstarCAD (tzv. "školní verze") bezplatně.

Časté otázky a odpovědi

V rámci školního serveru (popř. na počítači, který se nevypíná) se instaluje správce síťových licencí (LMS) a na něm se aktivuje licence.

Síťový manažer se stará o distribuci síťové licence na jednotlivé stanice (PC, které používají žáci v učebnách).

LMS (správce síťových licencí) lze nainstalovat na jakýkoli počítač, který je připojen ve stejné internetové síti jako školní počítače (na kterých budou studenti využívat licence)

Pokud bude počítač, kde je instalovaný LMS zapnutý, licence budou na studentských počítačích fungovat. V případě, že se PC vypne, studenti nebudou moct licence používat.

Ano, k dispozici máte bezplatnou 30denní zkušební verzi, kterou si můžete stáhnout z naší stránky:
www.GstarCAD.cz/instalacni-soubory/

Školní licence dodáváme na rok, tzn. 365 dní. Každý rok je možné požádat o její prodloužení, licence bude zároveň upgradována na aktuální verzi daného roku.

Verze GstarCAD Academic pro školy / studenty, je alternativou k plnému AutoCADu.

K získání školských licencí zdarma potřebujeme potvrzení o tom, že se jedná o organizaci registrovanou Ministerstvem školství určenou pro výuku a nekomerční vzdělávání (certifikát, zřizovací listina apod.).

Bezplatnou licenci programu GstarCAD (tzv. "studentská verze") mohou žádat i jednotliví studenti pro instalaci a aktivaci na svých domácích počítačích nebo noteboocích. V případě zájmu je potřebné vyplnit formulář:
https://gssoft.wufoo.com/forms/zyx3trv0j7xg98/

Ano, pokud nám pošlete seznam studentů, kteří jsou žáky Vaší školy spolu s jejich e-mailovou adresou, na kterou jim následně zašleme bezplatné licence GstarCAD Academic.

Školská licence je síťovou licencí, která se aktivuje na školních PC.

Studentské licence jsou lokální licence, které si spravuje každý student sám pro domácí použití.

GstarCAD Academic obsahuje funkce a vlastnosti verze GstarCAD Professional, při tisku výkresů se na výstupech objeví vodoznak.

Licence je určena výhradně pro nekomerční účely (studium, výzkum, vývoj).

V případě zájmu o Academic licenci je potřebné zaslání naskenovaného potvrzení o navštěvování školy nebo oboustranné naskenování ISIC karty.

Fill out my online form.
Fill out my online form.
TOP