×
Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

INSTALAČNÍ SOUBORY

+

PROFESNÍ MODULY CADPROFI


(Architectural, Mechanical,
Electrical, HVAC&Piping)

Vítejte! Vaše první seznámení s programem GstarCAD anebo CADprofi? Chcete si je nezávazně vyzkoušet?

Jste jedním z našich úžasných zákazníků? Máte již zakoupenou komerční licenci GstarCADu anebo CADprofi?

Jedná-li se o Váš první kontakt s programem GstarCAD, poskytneme Vám bezplatnou kopii softwaru a přidáme i další informace, které by mohli být pro Vás na začátek užitečné.

Pokud jste již v minulosti instalovali GstarCAD na Váš počítač, je možné, že instalace novější verze bude vyžadovat i dočasný kód pro prodloužení zkušební doby, který Vám rádi poskytneme.

Jako komerční uživatel máte nárok na bezplatné stahování opravných aktualizovaných vydání (Update). Se službou Subscription máte nárok i na stažení a aktivaci nejnovějších verzí bez dodatečného zpoplatnění (FOC Upgrade).

Nemáte-li službu Subscription, můžete zde nejnovější verze stáhnout, vyzkoušet a posoudit případné zakoupení komerčních aktualizací (Upgrade).

Chcete-li reinstalovat starší verzi a nemáte již záložní kopii instalačních souborů, můžete požádat o bezplatný přístup do archivu starších verzí.

TOP