×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

INSTALAČNÍ SOUBORY GSTARCAD + PROFESNÍ MODULY CADPROFI

(Architectural, Mechanical, Electrical, HVAC&Piping)

Bezplatná zkušební verze

Jedná-li se o Váš první kontakt s programem GstarCAD, poskytneme Vám bezplatnou kopii softwaru a přidáme i další informace, které by mohly být pro Vás na začátek užitečné.

Zkoušeli jste GstarCAD v minulosti? Ještě váháte? Rádi Vás znovu vidíme!

Pokud jste již v minulosti instalovali program na kreslení projektů online GstarCAD na Váš počítač, je možné, že instalace novější verze bude vyžadovat i dočasný kód pro prodloužení zkušební doby, který Vám rádi poskytneme.

GstarCAD UPGRADE

Aktualizace programu

Jste už náš zákazník? Máte zakoupenou licenci?

Jako komerční uživatel máte nárok na bezplatné stahování opravných aktualizovaných vydání (Update). Se službou Subscription máte nárok i na stažení a aktivaci nejnovějších verzí bez dodatečného zpoplatnění (FOC Upgrade).

Máte starší verzi bez služby Subscription a reinstalujete PC?

Pokud nemáte službu Subscription, zde naleznete nejnovější verzi, kterou si můžete stáhnout, vyzkoušet a posoudit případné zakoupení komerčních aktualizací (Upgrade). Chcete-li reinstalovat starší verzi a nemáte již záložní kopii instalačních souborů, můžete požádat o bezplatný přístup do archivu starších verzí.

TOP