×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

ARTISAN Renderer pro GstarCAD

Fotorealistické vizualizace CAD návrhů
Obsahuje propojení ARTISAN / GstarCAD Bridge

Dopřejte svým návrhům dojem reality

Vizualizujte své 3D CAD návrhy v snadno použitelné aplikaci

Vaši zákazníci či investoři rozumějí fotorealistické 3D vizualizaci mnohem snadněji, než technickým nákresům. Pomozte jim v procesu rozhodování a získejte více zakázek v kratším čase. ARTISAN je doplňkem pro CAD uživatele, kteří chtějí rychle a snadno vytvářet fotorealistické vizualizace svých 3D návrhů. Přednastavené materiály a světelné nastavení poskytují radost z používání ARTISANu.

Vytvářejte fotorealistické obrázky vysoké kvality rychle a snadno

Vytvářejte fotorealistické obrázky, aniž byste se museli učit složité parametry.

Zachyťte své nápady
v ARTISAN SnapShots.

Uložte své hotové návrhy v „SnapShot“ nebo je pohodlně použijte pro „fáze rozpracovanosti“.

Rendrujte více obrázků v kratším čase pomocí ARTISAN Network.

Sdílejte výpočetní sílu dalších počítačů v síti.

01

Vyberte materiály, pozadí a osvětlení

Potáhněte, pusťte a upravte komponenty, které oživí vaši scénu.
Materiály jsou základem pro vytvoření kvalitních obrázků. ARTISAN přichází se širokou škálou materiálů, jakož i se stavebními bloky pro vytváření a sdílení vlastní knihovny materiálů. Knihovny jsou neustále doplňovány prostřednictvím webu a dalších fór.
02

Prozkoumejte svůj model pomocí navigace v reálném čase

Vizuálně prozkoumejte svůj model s ARTISAN navigací v reálném čase.
Intuitivní režimy a navigace v reálném čase vám umožní pohybovat se po celém modelu. Materiály, pozadí a struktura osvětlení včetně interaktivního určování polohy slunce umožňují nastavit scénu přesně podle vašich představ.
03

Vyberte si jazyk ...

ARTISAN byl přeložen do deseti jazyků a překládá se do dalších.
Jazyková podpora je nezbytná k tomu, aby byl produkt snadno použitelný. ARTISAN je přeložen kromě angličtiny do deseti jazyků, abyste měli usnadněné a zpříjemněné vaše uživatelské prostředí. ARTISAN pracuje ve francouzském, španělském, německém, portugalském, polském, ruském, čínském, japonském, korejském a italském jazyce.
04

... a jste připraveni jít!

Je to tak jednoduché.
ARTISAN byl navržen tak, aby byl velmi snadno použitelný ihned po instalaci. Nejste ještě připraveni na nákup? Žádný problém. ARTISAN bude běžet v "zkušebním" režimu bez časového omezení a pouze s vodoznakem na vykreslených obrázcích, který se samozřejmě odstraní ihned po aktivaci produktu.
TOP