×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

BIMtech Tools

Katastrální mapy přímo ve vašem výkrese
Doplněk zdarma pro GstarCAD

BIMTech Tools

Praktický doplněk, který zefektivní vaši práci.

Více času na navrhování, méně času na klikání. Hlavními výhodami doplňku BIMTech Tools jsou

  • Konstrukční detaily
  • Sendvičové konstrukce
  • Výpočet kondenzace a prostup tepla
  • Generátor katastrálních map

Doplněk je k dispozici zcela ZDARMA a je kompatibilní již s programem GstarCAD Standard

FUNKCIONALITA

Katastrální mapy

Konec obkreslování výstupů z MARUSHKY. Pracujte vždy s aktuálního daty ČÚZK. Díky doplňku BIMTech Tools vložíte výřez katastrálního území PŘÍMO do vašeho projektu v podobě čar a textů.

Sendvičové konstrukce

Jedná se o souvrství složené ze stavebních materiálů s definovanou tloušťkou. V projekčních softwarech bývá skladba zvána sendvičovou konstrukcí a pod stejným názvem ji označujeme i projektantům. Vytváří sendvičovou konstrukci v projekčním softwaru, včetně materiálů a povrchů textury. Přiřazujeme i IFC parametry definované na sendviči, nebo vypočítané projektantem. Výpočty: Prostup tepla, systémové tepelné mosty, kondenzace par v konstrukci dle ČSN, dle EN, tloušťka potěru

Konstrukční detaily

Jsou běžně distribuovaným projekčním podkladem pro projektanty. Spolupracujeme se serverem cad-detail.cz, který je největším poskytovatelem stavebních detailů v ČR. Jedním kliknutím umožňujeme projektantovi vložit požadovaný detail z databáze, bez složitého hledání správné sekce na stránkách.

TOP