×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

My skenujeme.

Vy projektujete.

3D laserové skenování budov a jiných objektů (nejen) ve stavebnictví.

Služba pro architekta

Pro účely vyhotovení dokumentace aktuálního stavu, zaměříme skutečný stav reálných objektů, a to jak interiéru, tak exteriéru. Zaměření realizujeme moderní metodou přesného 3D laserového skenování kombinovaného s panoramatickými fotografiemi v HDR kvalitě.

Výsledkem digitalizace je mračno bodů (Point Cloud), kterým "přeneseme" reálný objekt do počítače architekta (digitální model).

Co od nás dostanete

Jako architekt od nás dostanete bezplatný software s digitálním modelem, který slouží k měření a další prostorové vyhodnocování bez nutnosti opakovaných výjezdů za účelem doměření chybějících detailů.

Tato metoda zároveň eliminuje kognitivní zkreslení, ke kterému může docházet při tradičním zaměření, kdy architekt nemusí být přímo na místě schopen postřehnout, že např. stěny nejsou kolmé (zejména u starších budov) a při následném zkreslování stávajícího stavu v CAD programu naměřené hodnoty ze stavby nemusí dávat smysl.

Přesnost a komfort

Vysoká přesnost a hloubka detailů naskenovaného objektu vám umožní pohybovat se prostorem digitálního modelu, jako byste byli přímo na stavbě a odměřovat vzdálenosti, úhly, plochy nebo průměry, a to vše v pohodlí vaší kanceláře.

I když skener není rentgen a naskenuje jen to, co můžete vidět pouhým okem, s digitálním modelem získáte celkový nadhled a lepší představu o konstrukcích napříč budovou, což může významně eliminovat potřebu fyzických sond do stavby.

Podklady pro CAD / BIM

Z digitálního modelu budete moci vytvářet řezy a pohledy, zarovnat je a kalibrovat jako podklad pro hybridní editaci ve 2D CAD programech AutoCAD LT nebo GstarCAD Standard, anebo vám je můžeme extrahovat jako vektorové entity ve formátu DWG jako doplňkovou součást zakázky.

Alternativně vám můžeme digitální model exportovat ve formátu (LGS, PTS, LAS, PTG, PTX, E57, RCP) pro příslušný 3D CAD / BIM program, který používáte ke zpracování mračna bodů.

Fill out my online form.
TOP