×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Podpora pro samosprávy

Nejsme lhostejní. Korona-krize se dotýká nás všech.

Jak můžeme pomoct?

Nevíme nabídnout ochranné a desinfekční prostředky či finanční dary. Víme však nabídnout to, čemu se běžně věnujeme.

Dáváme městům a obcím CAD program zdarma.

Výpadky z podílových daní, které samosprávy v roce 2020 očekávali, jakož i nejistota dalšího financování jejich činnosti, nás vedlo k tomu, že ani výhoda trvalé CAD licence či případná akční sleva nebyla dostatečným podnětem na nákup.

I když se nejedná o typické CAD uživatele, představitelé samospráv přicházejí běžně do styku s technickými výkresy, plány a mapami při plánování a schvalování výstavby, či zajišťování údržby obce.

Proto jsme se v GS SOFT rozhodli, že pokud by město či obec nevyužili aktuální slevu na trvalou licenci, poskytneme jim GstarCAD na jeden rok zdarma. Navíc i s bezplatným pluginem BIMtech Tools s přístupem do "online katastrální mapy".

Podpořili jsme

TOP