×

Technická podpora je pro zákazníky s abonentní službou GstarCAD Subscription AutoRenewal 365 poskytovaná zdarma, pro zákazníky bez abonentní služby je bezplatná v průběhu prvních 90 dní od zakoupení nové licence, resp. 30 dní od zakoupení upgradu.

Vážení zákazníci,

v termínu od 23.12.2020 do 10.01.2021 budeme fungovat v omezeném režimu. V případě, že nás nezastihnete telefonicky, nás prosím kontaktujte e-mailem anebo využijte kontaktní formulář, případně formulář technické podpory. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám příjemné svátky a úspěšný nový rok.

— Tým GS SOFT

OnLine technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

SPUSTIT

Technická podpora

PON - PÁT / 08:00 - 16:00

ŽÁDOST O TECHNICKOU PODPORU

Kontaktujte nás

Česká republika: +420 222 746 180

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Podpora vzdělávání

Bezplatné CAD licence pro školy a studenty

Máte ve Vašich učebních plánech výuku CAD?

Požádejte o bezplatnou licenci pro Vaši školu ještě dnes!
O bezplatnou licenci programu GstarCAD (tzv. "studentská verze") mohou žádat i jednotliví studenti pro instalaci a aktivaci na svých domácích počítačích nebo noteboocích.

Proč GstarCAD?

V rámci šetření nákladů na tvorbu technické dokumentace procházejí společnosti působící v oblasti stavebnictví či výrobního průmyslu stále častěji z programu AutoCAD na cenově dostupnou alternativu. Tento trend souvisí s ukončením prodeje trvalých licencí AutoCADu v roce 2016. Od této doby je AutoCAD poskytován už jen formou pronájmu, což firmám neúměrně zvyšuje jejich náklady.

Na druhé straně je program GstarCAD, jehož jsme výhradním distributorem, plnohodnotnou alternativou AutoCADu, a to jak z pohledu funkcionality, tak i z pohledu kompatibility (program pracuje přímo s výkresy ve formátu AutoCADu DWG). GstarCAD je dnes racionální volbou pro inženýry a projektanty v praxi, díky své cenové nenáročnosti a dostupnosti trvalých licencí. V této souvislosti poskytujeme středním a vysokým školám s technickým zaměřením program GstarCAD (tzv. "školní verze") bezplatně.

TOP